מיהו החכם?


מיהו החכם של חיים ברווח?

החכם הינו מערכת ממוחשבת חכמה ומשוכללת שהוקמה ע"י הרב יהודה ברגמן על מנת לסייע למשפחות לנהל תקציב משפחתי מאוזן ונבון מחושב הגיוני וללא הפתעות.

המערכת מבוססת על הזנת נתונים שמזינים המנויים – הוצאות והכנסות, ומלווה אותם לבניית תקציב משפחתי אישי.
באמצעות ניווט נכון של ההכנסות להוצאות הנדרשות בלי לצמצם בהוצאות נדרשות ובלי להיסחף להוצאות חריגות ומיותרות מוציא החכם משפחות עם מערכת כלכלית קשה לחיי רווח רוגע ושלווה.

הזנת הנתונים למערכת נעשית באופן פשוט וקל באמצעות מנוע המזהה דיבור או באמצעות הקשה. החכם מקטלג את הנתונים לפי נושאים ותתי נושאים – ומאפשר לכם לבחור את הקטגוריה המתאימה במידה ובחרתם להזין באמצעות הקשה.

איך החכם יודע לפלח נתונים?

לאחר מאות משפחות שליוותה המערכת היא אגרה אינספור נתונים אודות הרגלי הצריכה של משפחה ממוצעת במגזר החרדי, וכיום היא יודעת לזהות ניואנסים דקים על פי כל קטגוריה, וכך ידע החכם לנווט אתכם בהתאם לנתונים שהזנתם ועל פי הבנות המערכת לבניית תקציב הגיוני ונבון המתאים לצרכים המדויקים של המשפחה שלכם.

האם הדוחות ברורים וקלים? ואיך הם מדריכים אותי לפעילות כלכלית נכונה?

מידי חודש תנפיק לכם המערכת דו"ח בו תוכלו לראות את נתוני ההוצאות וההכנסות שלכם מפולחים על פי קטגוריות ומושווים מול הממוצע שלכם ושל הגדרות המערכת. בדו"ח תוכלו לגלות האם ההכנסות שלכם אכן עונות על הצרכים או שמא אתם מחוייבים להגדיל את הכנסותיכם, וכמו כן תדעו האם יש לכם הוצאות חריגות – בהיקפן הרחב או הצר, בקטגוריה מסוימת.

מה אני צריך לבצע בשביל הפילוח?

עם כניסתכם למערכת בפעם הראשונה תתבקשו להזין נתונים אודות המשפחה שלכם, כמו מספר הנפשות, טווח גילאים, דירה בבעלות/לא, גודלה, וכו'. על פי נתונים אלו המערכת מגדירה לעצמה באופן אוטומטי ממוצע המתאים לכם.

מעכשיו אתם מתחילים להזין נתונים, הוצאות והכנסות, והמערכת מתחילה לעקוב באון ליין אחרי הממוצע שלכם, וכעבור שלשה חודשים תוכל כבר לתת לכם תמונה מושלמת של תקציב המשפחה שלכם ולהתחיל לבנות לכם תכנית ברת קיימא שתביא אתכם ליציבות כלכלית ולצמיחה בהגדלת ההכנסות ושיפור איכות החיים.

מה קורה כשבכל זאת צריך יעוץ אנושי לתמיכה חריגה?

את המערכת מלווים כל הזמן צוות היועצים הכלכליים של 'חיים ברווח' תחת שרביט ניצוחו של מנכ"ל המערכת ר' יהודה ברגמן, בעת הצורך ניתן להשאיר הודעה במערכת החכמה למנהל המערכת והיועצים הכלכליים בודקים את הפנייה בכובד ראש ובמידת הצורך חוזרים במענה אנושי למנוי להדרכה אישית.
בנוסף, זכאי כל מנוי לפגישת ייעוץ טלפוני חינם – עד חצי שעה – עם מנכ"ל המערכת ר' יהודה ברגמן.

האם המערכת כבר הוכיחה את עצמה כיעילה?

מאות משפחות המנויות ב'חיים ברווח' בעבר ובהווה מעידות על שינויים דרסטיים לטובה ברמת החיים שלהם וברמת ההכנסות. הבהירות והחדות שמעניקה המערכת למנויים מאפשרת להם לנווט את התקציב המשפחתי שלהם בביטחון וברוגע כלכלי מוחלט. מנויים רבים מספרים כי לאחר שנוכחו לראות כיצד ההכנסות שלהם מנווטים לדברים שחשובים להם באמת ושהם היו רוצים לעבוד עבורם, החלו להגדיל הכנסות באופן משמעותי ולא להגיע לסוף החודש בנשימה טרופה וחנוקים מאין כסף.

האם גם אני יכול?

בוודאי!!!
רק רגע, לפני כן אנו ממליצים לך לנסות את סימולטור שלנו "סימולטור חיים ברווח" נבנה מיוחד למתחילים, כמוך.

ניסית את הסימולטור? וודאי גילית שזה שהמערכת מתאימה בול בשבילך, התקשר עכשיו למספר 03-9-430-430 והתחל לפעול לפי הוראות המערכת.
שים לב! מעכשיו – אחרי הזנת נתוני בסיס יש לך שבועיים חינם להתרשמות מהמערכת ולהסתגלות ראשונית. בעוד שבועיים ייכנס המנוי שלך לתוקפו, ואתה מתחיל חיים חדשים, חיים ברווח.

כמה זה עולה ומה התמורה?

ששה חודשים זה הזמן שבה המערכת יודעת עליך מספיק פרטים להפקת לקחים ולסדר לך את המבנה הכלכלי בבית, מכיוון שכך הצטרפות למערכת מחייבת במינימום ששה חודשים שבהם המחיר הוא 118 ₪, לאחר ששת חודשי ההרצה מחיר המנוי ירד ויעמוד על סך – 85 ₪, כל ייעוץ טלפוני נוסף (מעל חצי שעה שאותה קיבלתם מתנה) תחוייב אוטומטי בסך 85 ₪.
בהצטרפותכם הנכם מקבלים גישה לרישום נתונים ע"י הלקוח במערכת טלפונית חכמה.
כמו כן המערכת תתן לכם פילוח נתונים, הכוונות המלצות והתראות.
בנוסף קבלו מתנת הצטרפות – שיחת ייעוץ חינם עם היועץ ומנכ"ל המערכת הרב יהודה ברגמן, את הייעוץ מקבלים על ידי קביעת פגישה דרך המזכירות במשך היום.
כתב ויתור ותקנון המערכת:

  1. המערכת לא יוזמת מטעמה שיחות, את השיחות המנויים יוזמים לפי ההרגשה האישית.
  2. אין למנהל המערכת כל אחריות לגבי נתונים שמוזנים בה.
  3. מנהל המערכת רשאי בכל זמן ועת לנתח את המידע הניתן בה, ולסחור בה כראות עיניו.
5 1 vote
Article Rating

הגיע הזמן שתתרווח

אתה מוזמן להצטרף לאלפי משפחות שחיים ברווח ללא דאגות ומלאים סיפוק
הירשם למעקב
תודיע לי בבקשה על
guest
4 Comments
ישן
חדש יותר מדורג
Inline Feedbacks
View all comments
ישראל
ישראל
2 שנים לפני

מערכת מעולה והאתר פשוט משלים ומעצים אותה!!

abcd
abcd
2 שנים לפני

גם אני מצטרף, אגב, צריך להציע למנהל המערכת לאפשר הזנת נתונים דרך האתר, לדעתי כולנו נשתמש בו לא?!

abcd
abcd
2 שנים לפני

אומר לך את האמת באקסל זה קשה, אני לא בנוי למספרים, אני לא בנוי למשבצות, וחוץ מזה רשימות באקסל לא נותנים לי הכוונה, נו אז אני ירשום וירשום ולא יהיו לי שום מסקנות או מה לעשות הלאה, אדרבה אם אתה מכיר אתר נחמד אשמח לעדכון.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
תמונת חוברות חיים ברווח

קבל/י עכשיו את החוברת שלנו במייל

מלא פרטים והחוברת בדרך אליך

שליחת הטופס מהווה הסכמה לקבלת מיילים ממערכת 'חיים ברווח' אנו מבטיחים שלא להטריד.
ניתן להסיר את הרשמתכם בכל עת

מצויין!!!

הרישום הסתיים, מיד תקבל אימייל עם מצב ופרטי הרישום

במקרה של אי קבלת האימייל האמור נשמח אם תשתף אותנו כאן

30

ימים של רווח

תמונת חוברות חיים ברווח

מצויין!

החוברת בדרך אליך

במקרה ואתה לא רואה את המייל בדוק בספאם